З метою поширення медіації як альтернативного способу вирішення спорів, львівські медіатори об’єднались для реалізації шестимісячного проекту з відділом “Служби у справах дітей” департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради.

В межах цього проекту люди, які звертаються із спорами до Служби у справах дітей матимуть можливість безкоштовно отримати послуги з медіації від медіаторів проекту.

25 вересня відбулась ознайомча лекція для працівників Відділу та районних адміністрацій. Про принципи медіації та особливості медіації в сімейних справах розповіли Анна Лиско, директор Центру та Ірина Демоненко, медіатор, коуч.

Медіатори проекту:

Світлана Ільницька 

Адвокат, медіатор, член правління ЛЦМ. Магістр права. Навчалась у аспірантурі ЛНУ ім. І. Франка. Досвід викладацької діяльності на юридичному факультеті ЛНУ   ім. І.Франка та Інституті права та психології.

Ірина Демоненко 

Медіатор, коуч. Магістр соціальної роботи, НУ «Львівська політехніка»,. Досвід роботи в галузі управління персоналом, приватна практика.

 

Іванна Мелько 

Досвід роботи в юриспруденції, публічних закупівлях, досвід банківської роботи. Освіта вища – НУ «Львівська політехніка» – економіка, ЛНУ ім. І.Франка – правознавство.

Сергій Лазюк

Багаторічний досвід роботи юристом. Освіта вища, ЛНУ  ім. І.Франка.

 

Олександр Пентелейчук

Досвід роботи на посаді соціального педагога.  Магістр соціальної педагогіки, Чернівецький Національний університет ім. Ю. Федьковича. Навчання на другому рівні Московського Гештальт Інституту.