5-6 жовтня відбудеться четвертий Львівський форум медіації.

Тренінги, обговорення та майстер-класи, в тому числі від іноземних фахівців, будуть присвячені новим підходах у вирішенні конфліктів. В суботу відбудеться окремий захід для адвокатів – від учасників програми “Адвокат майбутнього”. Для неформального спілкування передбачена вечірка у стилі мультфільму «Думками навиворіт”.

У переліку спікерів Форуму – провідні медіатори з України та з-за кордону, а також фахівці-тренери, які допоможуть подивитись на медіацію значно ширше, зокрема:

Ганна Гавриш – тренерка з ораторського та акторського мистецтв у тренінговій компанії «Аґрус: Практика слова» – розповість про  «Акторські техніки в контексті медіації».

Володимир Чупрін – психотерапевт, консультант “Простору ментального комфорту “АІМ”, викладач курсу “Психологія щасливих стосунків” в “Українській академії лідерства”, співзасновник та ведучий циклу бліц-зустрічей для студентів ВУЗів Львова під назвою “Стосунки від А до Я” – говоритиме про кордони в медіації, як не перебирати на себе емоції учасників, про трикутник Карпмана та поведінкові ролі. Окрім цього, Володимир – ді-джей на вечірці «Думками навиворіт».

Учасників чекає дискусія – Інновації в медіації: to be or not to be та засідання Клубу Миру, на якому бізнесмени, політики та люди мистецтва говоритимуть про довіру. В дискусії, окрім українських фахівців, візьме участь Алекс Азаров, медіатор з Австралії.

Окремий захід для адвокатів поводитимуть учасники програми “Адвокат майбутнього” керуюча партнерка Юридичної компанії “Закон Перемоги” Марина Саєнко., віце-президент Української академії медіації – Луїза Романадзе, адвокат, член правління Львівського центру медіації Світлана Ільницька,  адвокат, директор Львівського центру медіації Анна Лиско, та адвокат, керуючий партнер “Solid partners” Роман Шпирка. 

Вибір теми Форуму – «Наважтесь на щастя» – директор Львівського центру медіації Анна Лиско пояснює тим, що медіація – це одна із форм реалізації права на щастя. Адже медіація вчить слухати і чути себе та свої емоції для розуміння того, що справді хочеш. Крім цього, медіація дає усвідомлення слідувати своїм бажанням попри усі шаблони, звички, стереотипи та інші соціальні чинники. За інформацією Анни, три з шести показників, які використовують для визначення рівня щастя населення у країнах так чи інакше знаходять своє відображення у процедурі медіації. Рейтинги країн  демонструють – до щасливіших країн часто належать ті, де є досить поширеною медіація та культура діалогу  у цілому.

Організатор Форуму: Львівський центр медіації. 

Партнерами Форуму є Львівські міська рада, Національна асоціація медіаторів Україні, Українська академія медіації,  Український центр медіації, ЮФ “Закон перемоги”,  ГО “Адвокат майбутнього”, Асоціація правників України, “АҐРУС: практика слова”,  Простір ментального комфорту “АІМ”.

Реєстрація на подію

FB сторінка події

FB cторінка вечірки