16 листопада Anna Lysko та Svitlana Ilnytska провели тренінг для учасників навчальної програми для політичних партій Good leaders for good governance на тему “Конфліктний менеджмент та навички медіатора в політичній діяльності”.
В межах тренінгу учасники розібрали різні стилі поведінки в конфлікті, з’ясували що таке медіація та основні її принципи, а також попрактикували окремі навички, такі як активне слухання та перефразування.
Дякуємо організаторам та учасникам!

*Навчальна програма для політичних партій Good leaders for good governance – це проект Center for Leadership of UCU спільно з Lviv Business School (LvBS) та School of Public Management UCU

Програма об’єднає в стінах УКУ членів партій Сила Людей, ДемАльянс, Об’єднання “Самопоміч”, Громадянська позиція та Української Галицької Партія, які спільно навчатиються протягом чотирьох модулів.

Амбітна ціль програми – зміна парадигми лідерства в українських політичних партіях та розвиток нового покоління соціально відповідальних лідерів.
Good leaders for good governance – не лише про лідерство: про роботу в командах та творення коаліцій, про вирішення конфліктів та медіацію, про психологію та медійний образ політика.