PRO BONO практики

Ми, як спільнота львівських медіаторів, усвідомлюємо свою відповідальність для розвитку культури мирного врегулювання спорів, а також хочемо бути корисними для мешканців та мешканок нашого чарівного міста. 
Саме тому, у нас є кілька pro bono практик. Завдяки таким практикам ті, хто у потребі можуть отримати послугу з медіації безкоштовно. 

Pro bono (від лат. pro bono publico, дослівно — для суспільного добра) — фраза, яка означає послуги, що надаються добровільно і безкоштовно, для користі громади, особливо для тих осіб, які не мають коштів для оплати цих послуг.

Ми співпрацюємо  з такими установами: 

  • Львівський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді
  • Служба у справах дітей департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради
  • Юридичний департамент Львівської міської ради  
  • Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Львівській області
  • Львівський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Під час такої співпраці наші медіатори надали допомогу безоплатно більш як 200 особам, яких до нас скерували наші партнери. 

Також у нас діє проєкт проєкт «Впровадження відновного правосуддя в Україні», в партнерстві з ГО «Інститут миру і порозуміння» та Верховним Судом за підтримки Фонду Демократії ООН, в межах якого учасники крімінального провадження та потерпілі від злочинів можуть отримати кваліфіковану допомогу медіатора.  

Окрім того, ми проводимо велику кількість безкоштовних інформаційно-практичних заходів, спрямованих на поширення культури медіації.  Якщо Вас цікавить проведення такого заходу, сконтактуйте з нами.  

Дякуємо нашим партнерам за співпрацю та запрошуємо практикуючих медіаторів до співпраці!